fbpx

lorem ipsum sit dolor ans a quest for design lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. in nisl enim, placerat et ultrices id, egestas a auge. donec iaculis iaculis aliqam. donec bibendum rhoncus.

ГОЛОВНА ЗАЛА

Зайшовши в італійський ресторан MARIO, ви опиняєтеся в холі, де можна організовувати аперитив  для гостей. На першому поверсі розташована найбільша зала для урочистостей – вона може вмістити до 70 осіб. Основною технічною перевагою цього залу є сцена та свій якісний звук та світло, що заощадить ваш час на пошуках та доставці обладнання. Також у зал можна виводити відео та навіть караоке, для цього в ньому є екрани. Урочистий інтер’єр стане прикрасою будь-якого заходу, красивий розпис на стінах та стелі з ліпниною створюють святковий настрій та будуть прекрасним фоном для фотографій. Під вас тут зроблять розстановку столів та допоможуть підібрати меню, відповідне тематиці свята.

ТЕРАСА

Свіжа літня тераса з охолодженою атмосферою та зеленим видом. На терасі розташовані м’які дивани. Тут мешкає легкість, незважаючи на метушливий центр міста. Над терасою красиві гірлянди зі стильних лампочок. Відмінний варіант для теплої пори, щоб замовити улюблені страви та напої.

ЗАЛ КАРАОКЕ

Кожний четвер MARIO Karaoke супроводжуюється живим виконанням улюблених хітів. Проект LIVE Karaoke вже користується великою популярністю. Все просто: музиканти грають, а Ви співаєте. Ще не пробували?

Тоді чекаємо Вас вже в цей четвер!

БАЛКОН

На балконі італійського ресторану MARIO можна розташуватися пообідати чи повечеряти, а також провести тут свій захід. Сонячне світле місце зі стильним лофтовим інтер’єром. З настанням холодів це місце відмінно підійде для щоденних зустрічей та справ. Атмосфера на веранді легка, з абстрактними від поспішного центру міста нотками. Комфортно розташуватися на балконі може до 60 гостей одночасно, проте найкращим варіантом посадки буде квадратний стіл на 22-25 гостей.

БЛАКИТНА ЗАЛА

Ця зала виконана в пастельних небесних тонах. Її максимальна місткість до 30 осіб, але зала не буде пустувати й при десятьох гостях. Правильна розстановка в залі створить потрібну атмосферу для заходу. При залі є окремий санвузол та окремий вхід з вулиці. Таке місце відмінно підійде як для невеликого свята, так і для ділової зустрічі або ж звичайної вечері. В італійському ресторані MARIO є багато різних меблів, що дозволить провести в ній  будь-який захід.

ЧЕРВОНА ЗАЛА

Для зовсім невеликих зустрічей та заходів в італійському ресторані MARIO є Червона кімната. Вона розрахована максимально на 6-8 людей. Відмінно підійде для закритих невеликих урочистостей або ділових зустрічей.