fbpx

lorem ipsum sit dolor ans a quest for design lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. in nisl enim, placerat et ultrices id, egestas a auge. donec iaculis iaculis aliqam. donec bibendum rhoncus.

Італійська кухня

Смачно поїсти та весело провести час, пропонує наш ресторан Італійської кухні MARIO, розташований в красивому маєтку в центрі столиці, поруч з ботанічним садом. Гості та жителі Києва у будь-який час дня та ночі зможуть насолодитися вишуканим смаком вин, різноманітних страв традиційної італійської кухні – лазаньєю, пастою, іншими, приготовленими з якісних, свіжих продуктів, красивою їх подачею, що дозволить на деякий час відчути себе в Італії.

Ресторан Італійської кухні

Для проведення банкетів, святкових урочистих заходів ми пропонуємо зали з вишуканими інтер’єрами різної місткості, а також затишні альтанки, веранду або терасу, де можна провести ділові переговори, усамітнитися для романтичної вечері. Візитною карткою нашого ресторану є демократичні ціни, швидке та якісне обслуговування, сервіс високого рівня.

Ресторан Маріо – ідеальний вибір,  якщо хочете, щоб ваша подія пройшла бездоганно!

MARIO – італійський ресторан з цікавою багаторічною історією. Великий красивий білий маєток біля ботанічного саду в центрі Києва – наповнене атмосферою місце з чудовими залами для ваших особливих урочистих подій. Обід та вечерю можна провести на веранді другого поверху, в теплу пору року вас буде зустрічати річна зелена тераса, а вечора та ночі можна проводити в нашому Караоке залі.