fbpx

lorem ipsum sit dolor ans a quest for design lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. in nisl enim, placerat et ultrices id, egestas a auge. donec iaculis iaculis aliqam. donec bibendum rhoncus.

М’ясні страви

Смачно поснідати, пообідати, повечеряти – запрошує вас ресторан MARIO, розташований у красивому маєтку в центрі Києва, поруч із ботанічним садом. Нашим гостям ми пропонуємо демократичні ціни, а також різноманітний асортимент м’ясних страви з качки, телятини, курки, ягняти, з гарнірами або без, які вразять дивовижними смаковими якостями навіть найвибагливіших гурманів. Для приготування страв використовується високоякісне свіже м’ясо, з екологічно чистих регіонів.

Ми з радістю допоможемо організувати та провести: ділові конференції, банкети, святкові та урочисті заходи, романтичну вечерю, тощо. Гості можуть розміститися у залах на 8, 25, 70 або 150 чоловік, а також на затишних альтанках, на терасі або веранді. Приготуванням займається професійний шеф кухар, який пропонує як найбільш популярні м’ясні страви, так і приготовані за авторським рецептом.

Ресторан Маріо – ідеальний вибір,  якщо хочете, щоб ваша подія пройшла бездоганно!

MARIO – італійський ресторан з цікавою багаторічною історією. Великий красивий білий маєток біля ботанічного саду в центрі Києва – наповнене атмосферою місце з чудовими залами для ваших особливих урочистих подій. Обід та вечерю можна провести на веранді другого поверху, в теплу пору року вас буде зустрічати річна зелена тераса, а вечора та ночі можна проводити в нашому Караоке залі.