Новости Mario

ІМПРОВІЗАЦІЙНЕ ШОК ВІД ТЕАТРУ ЧОРНИЙ КВАДРАТ У РЕСТОРАНІ МАRIO 12.12.2012

Імпровізаційне шоу від театру «Чорний Квадрат» в ресторані MARIO

12 грудня 2021 р. | 19:00

«Квадрат-шоу» - це шоу комедійної імпровізації від театру Чорний квадрат! У ньому поєднуються комедія, театр і інтерактивність.

Як це відбувається? Це - спектакль без сценарію! Глядачі висловлюють побажання, щоб вони хотіли побачити - а актори створюють полотно дії в режимі реального часу. Так що у цього проекту завжди - найбільша концентрація режисерів, драматургів, ідей, рішень, гумору, лірики, сексу ...

Обмежень за жанрами немає: на сцені може «статися» хоррор, трилер, чорна комедія, вестерн, еротична драма і навіть ... мюзикл!

У проекті беруть участь провідні актори театру «Чорний Квадрат» (а так само інших театральних, кіно- і телепроектів): Ірина Гатун, Сергій Федорчук, Поліна Голованова, Андрій Мерзлікін, Олександр Розвяков. Саме з їх участю створювалися перші імпровізаційне шоу в Україні «Сексуальне чтиво». А так же молоді та талановиті актори театру Анастасія Кісь, Ксенія Осадча, Денис Твердохліб, Павло Русов ...

Три причини бути:
- Це смішно, яскраво і непередбачувано, тому що головними учасниками шоу будуть глядачі. Саме їх фантазії і бажання актори будуть втілювати на сцені!
- На нашому шоу немає і не буде заборонених тем і обмежень. Єдине наше правило - будь-який жанр, крім нудного!
- Театр імпровізації @kvadrat_show - найпопулярніший і аншлагову театр України. Будь-яке шоу за участю акторів «Чорного Квадрата» - це гарантія гарного настрою.

Так що приходьте! І ми гарантуємо вам смішно, Смішно, ДУЖЕ СМІШНО!

Квитки можна придбати за посиланням

https://kiev.karabas.com/kvadrat-shou-improvizacijne-shou-vid-teatru-chornij-kvadrat-11#event-gallery-1

вул. Льва Толстого, 14
___

MARIO RISTORANTE ITALIANO
TERRACE. KARAOKE. LOUNGE